Monthly Archives: marzec 2021

Od 27 marca do 16 kwietnia 2021 r. szkoła i przedszkole będą zamknięte. Zajęcia odbywać się będą wyłącznie zdalnie.

Zgodnie z wytycznymi MZ zapewniamy opiekę jedynie dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych w trakcie wykonywania zadań służbowych.

Prosimy o kontakt rodziców dzieci uprawnionych do opieki w szkole i przedszkolu oraz złożenie oświadczenia.

Oświadczenie rodzica

Od 22 marca do 30 kwietnia br. uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych: sportowych, mistrzostwa sportowego, szkół z oddziałami sportowymi i oddziałami mistrzostwa sportowego będą uczyli się zdalnie.

Opieka świetlicowa oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły dla dzieci z klas I-III mogą być zorganizowane jedynie dla dzieci.  których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne związane ze zwalczaniem COVID-19.

Przypominamy, że w menu po lewej stronie dostępna jest zakładka “Nauczanie zdalne”, w której znajdują informacje związane z platformą Office.

Nauczanie zdalne – informacje, instrukcje

Dziś w godzinach południowych otrzymaliśmy informację o terminie szczepień dla nauczycieli. Termin wyznaczono na jutro, tj. 5 marca br. w godzinach, które nie podlegają negocjacji, dlatego niektórzy nauczyciele poprowadzą jutro tylko 3 pierwsze lekcje, a uczniowie będą mieli tzw. „okienka”.

Proszę sprawdzić w zastępstwach, którzy nauczyciele będą uczyć według planu, niezależnie od szczepień.

Informator o zawodach w publicznych technikach i szkołach miasta Rybnika

Oferta szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez miasto Rybnik na rok szkolny 2021/2022.

Oferta 2021/2022 – plik w arkuszu kalkulacyjnym

Ulotka naborowa 2021

Nabór 2021 – prezentacja UM

Masz problem z wyborem szkoły, poproś o pomoc rodziców, wychowawcę, pedagoga, doradcę zawodowego.

Oferty szkół:

Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku – oferta

Od 3 marca br. zajęcia sportowe dla uczniów klasy 6as odbywać się będą stacjonarnie – na szkolnych obiektach sportowych (głównie boiska, bieżnia).

Plan zajęć:
Środa                  godz. 12.30 – 14.00
Czwartek          godz. 13.30 – 15.00
Piątek                 godz. 13.30 – 15.00

Wejście do szatni od strony placu zabaw. Obowiązuje reżim sanitarny!