Monthly Archives: Czerwiec 2021

Wyprawka pierwszoklasisty

Regulamin przydziału do klas I

Zmiana terminu spotkania z rodzicami klas I

W związku z prośbą rodziców o zmianę terminu spotkania rodziców klas I z powodu powrotów z wakacji informuję, że SPOTKANIE RODZICÓW KLAS I ODBĘDZIE SIĘ 30 sierpnia 2021 r. o godz. 17.00 w budynku szkoły (dokładną inf. o miejscu spotkania zamieścimy później).

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Świadectwa rozdane!

Wszyscy uczniowie klas VIII ukończyli szkołę, wszyscy uczniowie klas I-VII otrzymali świadectwa promocyjne. Pomimo trudności nauki zdalnej znaczna większość naszych uczniów nie zmarnowała tego roku szkolnego, o czym świadczą świadectwa promocyjne.

Rok szkolny 2020/21 w naszej szkole kończy 493 uczniów; 60 z nich zostało absolwentami i z niecierpliwością czekamy na ich wyniki egzaminu ósmoklasisty.

W klasach IV-VIII rok szkolny zakończyło 350 uczniów, z czego 229 uzyskało zasłużoną promocję z wyróżnieniem (świadectwo z czerwonym paskiem).

Nasi uczniowie uzyskali w tym roku szkolnym 4 tytuły laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych (z języka polskiego, z języka angielskiego, z matematyki i z geografii) i 2 tytuły finalisty (z języka polskiego).

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

Czas odpocząć – na pewno od sieci, komputerów, urządzeń mobilnych.

Lato, lato, lato czeka…!

Podczas wakacyjnych zabaw, wędrówek, przygód nie zapominajcie o bezpieczeństwie! Czekamy na WAS we wrześniu!

Rodzicom i opiekunom dziękujemy za współpracę, pomoc i życzliwość.

Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego odpoczynku!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Szanowni Państwo przez ostatnie dwa tygodnie prosiliśmy uczniów, by przejrzeli rzeczy, które znaleźliśmy w różnych miejscach szkoły (głównie w szatniach) i nikt ich nie szukał.

Przy wejściu głównym zgromadziliśmy  sterty ubrań, buty, okulary, piórniki, portmonetki i in. przedmioty zagubione, znalezione…

Jeśli Państwo chcą, można wejść do szkoły (wejście główne obok portierni) i sprawdzić, czy wśród wystawionych „znalezisk” nie ma rzeczy Państwa pociech. Pozostawimy je w tym miejscu do końca lipca br.

Szkoła jest czynna codziennie w godzinach 7.00 – 15.00. Otwarte jest tylko wejście główne.

Przypominamy, że ubezpieczenie dzieci leży po stronie rodziców. Szkoła i przedszkole nie ubezpieczają grupowo. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy propozycje ubezpieczycieli, które otrzymujemy drogą mailową; wybór należy do Rodziców i dokonują go Państwo indywidualnie (bez pośrednictwa szkoły, przedszkola czy Rady Rodziców).

Signal Iduna – oferta

Signal Iduna OWU

Interrisk – EduPlus – dzieci i młodzież

Interrisk EduPlus OWU

Interrisk EduPlus Postanowienia Dodatkowe i Odmienne od OWU

Interrisk – przedszkole

Interrisk OWU

Bezpieczny.pl – oferta

Bezpieczny.pl OWU

Informujemy, że na szczepienia przed wakacjami zgłosiło się za mało osób, by zorganizować szczepienia w szkole. Do tematu szczepień dzieci po 12. roku życia wrócimy zaraz na początku września br.

Istnieje możliwość ustalenia szybkich terminów na szczepienia w punktach szczepień stacjonarnych; poniżej przekazujemy adresy oraz numery telefonu, pod którymi można ustalić terminy szczepień na terenie całego Śląska:

Telefon infolinia 32 506 50 86

– Punkt Szczepień Populacyjny – GYNCENTRUM ODDZIAŁ KATOWICE- ŻELAZNA, ul. ŻELAZNA 1, 40-851 KATOWICE
– PUNKT SZCZEPIEŃ – GYNCENTRUM – HOLSAMED ODDZIAŁ KATOWICE LIBERO, 40-600 Katowice, ul. Tadeusza Kościuszki 229
– PUNKT SZCZEPIEŃ – GYNCENTRUM ODDZIAŁ SOSNOWIEC, 41-208 Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 8A
– GABINET DIAGNOSTYCZNO-ZABIEGOWY – GYNCENTRUM ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA, 42-218 Częstochowa, ul. Ignacego Kozielewskiego 9
– GABINET DIAGNOSTYCZNO-ZABIEGOWY – GYNCENTRUM ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Jana Sobieskiego 89

W przedostatnim i ostatnim tygodniu roku wszyscy obecni w szkole uczniowie wzięli udział w rozgrywkach o tytuł “Mistrza klawiatury” i “Mistrza tabliczki mnożenia”. Komputerowe rozgrywki okazały się bardzo emocjonujące.

Tytuł szkolnego “Mistrza tabliczki mnożenia” zdobył Gabriel Bieniek z 7a, a “Mistrzem klawiatury” została Maja Komaniecka z 6as. Drobnymi upominkami nagrodzono także najlepsze osoby na poziomie każdej klasy. Przedstawiamy szczegółowe wyniki:

Mistrzowie 2021

Anna Wilczek i Joanna Walisko