Daily Archives: 25 czerwca 2021

Przypominamy, że ubezpieczenie dzieci leży po stronie rodziców. Szkoła i przedszkole nie ubezpieczają grupowo. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy propozycje ubezpieczycieli, które otrzymujemy drogą mailową; wybór należy do Rodziców i dokonują go Państwo indywidualnie (bez pośrednictwa szkoły, przedszkola czy Rady Rodziców).

Bezpieczny.pl – oferta

Herosi – Szkoła

Herosi – Przedszkole

Herosi – Młodzież

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Świadectwa rozdane!

Wszyscy uczniowie klas VIII ukończyli szkołę, wszyscy uczniowie klas I-VII otrzymali świadectwa promocyjne. Pomimo trudności nauki zdalnej znaczna większość naszych uczniów nie zmarnowała tego roku szkolnego, o czym świadczą świadectwa promocyjne.

Rok szkolny 2020/21 w naszej szkole kończy 493 uczniów; 60 z nich zostało absolwentami i z niecierpliwością czekamy na ich wyniki egzaminu ósmoklasisty.

W klasach IV-VIII rok szkolny zakończyło 350 uczniów, z czego 229 uzyskało zasłużoną promocję z wyróżnieniem (świadectwo z czerwonym paskiem).

Nasi uczniowie uzyskali w tym roku szkolnym 4 tytuły laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych (z języka polskiego, z języka angielskiego, z matematyki i z geografii) i 2 tytuły finalisty (z języka polskiego).

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

Czas odpocząć – na pewno od sieci, komputerów, urządzeń mobilnych.

Lato, lato, lato czeka…!

Podczas wakacyjnych zabaw, wędrówek, przygód nie zapominajcie o bezpieczeństwie! Czekamy na WAS we wrześniu!

Rodzicom i opiekunom dziękujemy za współpracę, pomoc i życzliwość.

Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego odpoczynku!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Szanowni Państwo przez ostatnie dwa tygodnie prosiliśmy uczniów, by przejrzeli rzeczy, które znaleźliśmy w różnych miejscach szkoły (głównie w szatniach) i nikt ich nie szukał.

Przy wejściu głównym zgromadziliśmy  sterty ubrań, buty, okulary, piórniki, portmonetki i in. przedmioty zagubione, znalezione…

Jeśli Państwo chcą, można wejść do szkoły (wejście główne obok portierni) i sprawdzić, czy wśród wystawionych „znalezisk” nie ma rzeczy Państwa pociech. Pozostawimy je w tym miejscu do końca lipca br.

Szkoła jest czynna codziennie w godzinach 7.00 – 15.00. Otwarte jest tylko wejście główne.