Daily Archives: 28 września 2022

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Katechetycznym „W DOMU,W PRZEDSZKOLU, W SZKOLE Z BOGIEM”. Właśnie wykonaliśmy jedno z 20 zdań pt. Mój Anioł Stróż. Po wykonaniu 9 z 20 zadań szkołą otrzyma certyfikat. Prace wykonali uczniowie klas 1a i b.

P. Zoremba-Piszczan

Świętowaliśmy w poniedziałek na lekcji wychowawczej. Nasi chłopcy zostali poddani testom. Pierwsze zadanie polegało na posmakowaniu plasterka cytryny i szerokim uśmiechu mimo kwaskowatego smaku w ustach. Wszyscy pięknie się uśmiechali. Drugie zadanie polegało aby narysować zamkniętymi oczami rysunek. Do narysowania były: kwiaty, sukienka, perfumy, motyl. Chłopaki wykonali świetne rysunki. W ogóle było dużo radości i uśmiechu. Na zakończenie chłopcy otrzymali breloczki a każdy uczeń zjadł ze smakiem jogurtową babeczkę.

P. Zoremba-Piszczan

UWAGA! UWAGA!  WALKA O PUCHAR PRZECHODNI DYREKTORA SZKOŁY ROZPOCZĘTA 🙂
SUPERKLASY  – START!
Bitwa o puchar przebiega w dwóch kategoriach:  kl. 1 – 3 oraz 4 – 8.  W każdym miesiącu będą do wykonania pewne zadania. We wrześniu to akcja charytatywna (zakrętki dla Patrycji) oraz Dzień Chłopaka (wystrój klasy, obchody…).
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wasz Samorząd Uczniowski