Daily Archives: 29 września 2022

Pogoda dopisała, ale najważniejsze że nasi wspaniali zawodnicy byli w doskonałej formie. Chłopcy starsi zajęli II miejsce, dziewczęta starsze IV miejsce, chłopcy młodsi III miejsce, a dziewczynki młodsze IV miejsce. Brawo!
Jesteśmy ogromnie zadowoleni z wyników, bo te ciekawe zawody cieszą się dużą popularnością i na starcie stawiło się aż 13 szkół.
 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Nauczyciele oraz koledzy i koleżanki

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów kl. IV – VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Jak dbać o zdrowie psychiczne?” organizowanym w naszej szkole z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego (10 października).

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na istotę zdrowia psychicznego w funkcjonowaniu człowieka oraz podjęcie refleksji nad własnym samopoczuciem i potrzebami w obszarze profilaktyki zdrowia psychicznego.

CO TRZEBA ZROBIĆ?
– Wykonać pracę plastyczną nawiązującą do tematu konkursu. Przedstawić jak można zadbać o własne zdrowie psychiczne.
– Praca powinna być wykonana samodzielnie, w formacie A3, techniką dowolną.
– Termin składania prac upływa 7 października 2022 r.
– Prace należy składać do psychologa szkolnego (sala 11) oraz podpisać je według następującego wzoru: imię i nazwisko, klasa.
Kryteria oceny: estetyka pracy, inwencja twórcza, zgodność z tematyką.
Dla zwycięzców czekają nagrody.

Roch Wujec zajął II miejsce na Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Motocrossie.  Zawody odbyły się w Strykowie 02-03.07.2022r.
Roch od pięciu lat trenuje tą dyscyplinę, a sezon 2022 jest pierwszym w Mistrzostwach Polski. W ogólnym rankingu zajął 5 miejsce.
Więcej o sukcesach ucznia klasy 8a możecie przeczytać tutaj: Artykuł na rybnik.com.pl
                    Życzymy dalszych sukcesów
               Nauczyciele oraz koledzy i koleżanki