Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Świadectwa rozdane!

Wszyscy uczniowie klas VIII ukończyli szkołę, wszyscy uczniowie klas I-VII otrzymali świadectwa promocyjne. Pomimo trudności nauki zdalnej znaczna większość naszych uczniów nie zmarnowała tego roku szkolnego, o czym świadczą świadectwa promocyjne.

Rok szkolny 2020/21 w naszej szkole kończy 493 uczniów; 60 z nich zostało absolwentami i z niecierpliwością czekamy na ich wyniki egzaminu ósmoklasisty.

W klasach IV-VIII rok szkolny zakończyło 350 uczniów, z czego 229 uzyskało zasłużoną promocję z wyróżnieniem (świadectwo z czerwonym paskiem).

Nasi uczniowie uzyskali w tym roku szkolnym 4 tytuły laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych (z języka polskiego, z języka angielskiego, z matematyki i z geografii) i 2 tytuły finalisty (z języka polskiego).

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

Czas odpocząć – na pewno od sieci, komputerów, urządzeń mobilnych.

Lato, lato, lato czeka…!

Podczas wakacyjnych zabaw, wędrówek, przygód nie zapominajcie o bezpieczeństwie! Czekamy na WAS we wrześniu!

Rodzicom i opiekunom dziękujemy za współpracę, pomoc i życzliwość.

Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego odpoczynku!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne