Dyrekcja                                          

dyr. Sabina Malgrab

zast. dyr. Teodora Stawiarz

 

Edukacja wczesnoszkolna          

Aleksandra Damec – wychowawca 1a

Wioleta Szymańska – wychowawca 1b

Iwona Żyła – wychowawca 2a

Zuzanna Sobiech – wychowawca 2b

Ewa Cichecka-Żbikowska – wychowawca 2c

Mirosława Skowronek – wychowawca 3a

Grażyna Ostrzołek – wychowawca 3b

 

Język polski                                    

Magdalena Potrawa

Beata Rachniowska – wychowawca 8c

 

Historia   

Patrycja Zoremba – Piszczan – wychowawca 4a                          

Franciszek Podleśny – wychowawca 8d

Adrian Cichecki

Henryk Śmieszek

 

Język angielski     

Monika Gregorek

Dominika Palenga-Łazińska

Magdalena Rydzyńska- wychowawca 6b

Dorota Skiendzielewska – wychowawca 6c

 

Język niemiecki                             

Izabela Terka

 

Matematyka                                  

Maria Sworowska – wychowawca 7a

Bożena Podolecka – wychowawca 4b

Joanna Walisko – wychowawca 8b

 

Przyroda                                         

Renata Nikel

 

Fizyka                                

Iwona Pszonka

 

Biologia                                           

Grażyna Pełka – wychowawca 6a

 

Geografia                                        

Renata Nikel

 

Chemia                             

Grażyna Pełka

 

WOS                                  

Franciszek Podleśny

 

Informatyka                                   

Anna Bujoczek – wychowawca 5b

Anna Wilczek

 

Muzyka                                           

Barbara Kubala

 

Technika                                     

Anna Bujoczek

 

Plastyka

Joanna Gryniewicz

 

Wychowanie fizyczne                                

Barbara Golec – wychowawca 8a

Jolanta Kasiak – wychowawca 5a

Katarzyna Muschiol – wychowawca 5c

Teodora Stawiarz

 

Edukacja regionalna                                   

Franciszek Podleśny

 

Wychowanie do życia w rodzinie                           

Patrycja Zoremba – Piszczan

 

Religia                               

ks. Michał Wala

Patrycja Zoremba-Piszczan

 

Pedagog szkolny, pedagog specjalny

Marek Szecówka

 

Psycholog

Martyna Radecka

 

Logopeda      

Izabela Mencel

 

Biliotekarz                                       

Ewa Łopatka

Anna Wilczek

 

Świetlica                                          

Hiacynta Adamczyk-Raszka

Izabela Mencel

Iwona Pszonka

Karina Rybka

 

Doradztwo zawodowe

Anna Bujoczek

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych                             

Jakub Salamon

 

grudzień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031