Ubezpieczenie NNW szkolne obejmuje wypadki w domu i w szkole, na podwórku i na lekcjach, podczas zajęć pozaszkolnych, na wycieczkach, a nawet na wakacjach. Wszystkie warianty zawierają wyczynowe uprawianie sportu. Ubezpieczamy małe i duże dzieci oraz studentów do 25 roku życia. Ubezpieczenie NNW działa 7 dni w tygodniu 24 h na dobę na całym świecie.

Do obsługi ubezpieczenia nie angażujemy placówki, każdy rodzic jako opiekun prawny sam decyduje o wyborze wariantu, indywidualnie zgłasza swoje dziecko do ubezpieczenia on-line, wszelkie niezbędne dokumenty otrzymuje na wskazany adres e-mail, a płatność odbywa się elektronicznie.

Dla uczniów z Państwa szkoły przygotowaliśmy link, który uwzględnia rabat 10 zł.
INTERRISK – ubezpieczenie na każdą kieszeń, do wyboru 8 wariantów ze składką od 24.50 zł rocznie.

https://www.e-nfs.pl/code/mailingtn/teyt

W zał. interaktywna ulotka.

Jak przystąpić do ubezpieczenia?

KROK 1: Zapoznaj się z ofertą i wybierz odpowiedni dla Twojego dziecka/ dzieci wariant.

KROK 2: Wybierz przycisk „Ubezpiecz się”.

KROK 3: Podaj swój adres mailowy,  prześlemy Ci Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Zapoznaj się z nimi.

KROK 4: Wypełnij formularz. Okres ubezpieczenia rozpocznie się od dnia następnego po przystąpieniu do ubezpieczenia. Warunkiem rozpoczęcia ochrony jest opłacenie składki za ubezpieczenie na wskazane konto.

KROK 5: Składkę możesz opłacić bezpośrednio przez PAYu lub standardowym przelewem, na indywidualny numer konta, który otrzymasz od nas w mailu o tytule Deklaracja Ubezpieczenia.

KROK 6: Wyślemy do Ciebie maila  z informacją o wybranym zakresie ubezpieczenia, wysokości składki, okresie ubezpieczenia, sposobie i terminie płatności składki.

KROK 7: Po opłaceniu składki otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający ochronę.

 

 InterRisk NNW – ulotka

październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31