W październiku uczniowie 1a miło wspominają:

• Jesienny spacer do lasu, kiedy słoneczko mocno grzało, a drzewa mieniły się tysiącami barw.
Spacerowi towarzyszyła lekcja wychowania fizycznego w terenie!

• Udział w akcji „Przerwa na czytanie”. W tym dniu dużo się działo! Uczniowie przynieśli do szkoły ulubione lektury, a klasę odwiedzili rodzice – mama Oriany i tata Oli, którzy przeczytali fragmenty ulubionych książek swoich pociech.

• Uczestniczyli też w pokazach tańca zespołu „MAJERY”.
• DEN, kiedy to z własnej inicjatywy, podczas zabawy na boisku szkolnym, zebrali piękny bukiet jesiennych liści dla swojej wychowawczyni, nie zapominając o życzeniach!

• Dzień z maskotkami – nagroda za tydzień dobrej pracy.
• Pierwszą wspólną wycieczkę do Palmiarni w Gliwicach- spacer w kolejnych pawilonach i podziwianie tropikalnych roślin. A potem wspaniałą zabawę na terenie parku, bitwę na liście i szaleństwa na placu zabaw!

• Wizytę grupy Sroczek z Przedszkola nr 7, kiedy po raz pierwszy, poczuli się jak starsi koledzy!
• Wspaniałą, niesamowitą przygodę z gadami i niezastąpionym gawędziarzem, miłośnikiem zwierząt, panem Andrzejem Pająkiem, podczas ŻYWEJ LEKCJI PRZYRODY.

maj 2024