6 lutego 2024 roku przypada Dzień Bezpiecznego Internetu. Jest to święto obchodzone w całej Europie, ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W tym czasie nasze województwo miało ferie, ale po powrocie do szkoły uczniom klas 4-8 zaproponowano ciekawe aktywności.

W klasach 4-8 na lekcjach informatyki został przeprowadzony quiz w celu wyłonienia Mistrza DBI. Wzięli w nim wszyscy obecni w szkole uczniowie. Szkolnym Mistrzem DBI została Małgorzata Mazur.

Przedstawiamy szczegółowe wyniki na poziomach klas.

DBI – wyniki szczegółowe

We wtorek 5 marca na 2 lekcji zapraszamy zwycięzców po odbiór dyplomów i upominków ufundowanych przez RR.

Z okazji DBI uczniowie klas 7-8 wzięli udział w lekcji on-line pl „Cyberprzemoc. Co mogę zrobić i jak reagować?”. Podobne wydarzenie dla klas 4-6 zostało zaplanowane na 22 marca.

Nauczycielki informatyki