Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5 w Rybniku  zebrał łącznie: 7969 szt. Talenciaków.
Przedszkolaki i Uczniowie dzięki tym pomocom dydaktycznym, będą rozwijać swoje talenty 😊

Nagrody przyznane dla szkoły:
1. Dwa pełne zestawy do eksperymentów- elektryczność – 61 sztuk elementów do przeprowadzania eksperymentów.
2. Dwa zestawy diatoniczne- 36 sztuk kolorowych rurek i dzwonków perkusyjnych- ćwiczą rytm i wspólne muzykowanie.
3. Pakiet 5 planszówek: (PixBlocks, Farmer Rancho, MaTik, Trio, UniKaT).
4. Zestaw 8 brył z siatkami– do zrozumienia abstrakcyjnych treści edukacyjnych.
5. Dwa zestawy kolorowych, magnetycznych tangramów- 42 sztuki form do tworzenie figur geometrycznych.
6. Dwa hałasomierze– dzięki temu miernikowi i sygnalizatorowi świetlnemu, łatwo sprawdzić poziom hałasu w klasie.
7. Zestaw 26 zegarów z książeczką do zadań dydaktycznych.
8. Trzy zestawy geometryczne do tablicy, łącznie 21 przyborów- dzięki nim można precyzyjnie rysować na tablicy kształty geometryczne, linie, kąty i figury.
9. Zestaw do lekkoatletyki– 8 pałeczek do sztafety i 10 piłeczek do rzucania podczas szkolnych zajęć sportowych i lekkoatletycznych.
10. Zestaw znaczników podłogowych, 92 sztuki – organizuje przestrzeń do ustawiania sprzętu lub do treningu.
11. Zestaw materiałów papierniczych XL– łącznie 85 sztuk bloków rysunkowych, technicznych, kolorowych, samoprzylepnych.

Wszystkim, którzy zaangażowali się  w Akcję Lidla- TALENCIAKI  serdecznie dziękujemy 🙂
Całe Grono Pedagogiczne