Daily Archives: 21 marca 2024

Uczniowie najpierw zabrali się za wiosenne porządki oraz wspólne dekorowanie klasy wiosennymi motywami. Następnie zamiast ruszyć na wagary postanowili ruszyć głową i powitać wiosnę grami planszowymi i karcianymi. To była świetna zabawa z mnóstwem śmiechu i emocji oraz logicznym myśleniem.

Dzisiaj świętowaliśmy  dzień 21 marca w naszej klasie grając w rozmaite  gry planszowe przy słodkich przekąskach. Był to trening dla wyobraźni oraz wyzwanie dla umiejętności społecznych.

Klasa 6c bawiła się świetnie, już myślimy kiedy znowu powtórzyć taki dzień.

🌷🪻🌸 Klasa 7b w miły i przyjemny sposób spędziła czas grając w kalambury, przy słodkim poczęstunku 🍿🍩🍭🥤

Hasła dotyczyły różnych dziedzin tj. filmy, bajki, przysłowia polskie i lektury szkolne.  Uśmiech 😀 towarzyszył każdemu uczniowi w tym dniu.
Wych. Magdalena Rydzyńska