Daily Archives: 26 marca 2024

Takie pytanie zadają sobie co raz częściej uczniowie klasy 8a. Pierwszy dzień wiosny wzięli udział w kolejnej edycji Targów Edukacji i poznali ofertę szkół średnich naszego miasta. Odwiedzili przygotowane przez nie stoiska, odbyli ciekawe rozmowy z uczniami tychże szkół. Przy okazji zwiedzili Technikum Budowlane oraz Branżową Szkołę I Stopnia Izby Rzemieślniczej. Oferta popularnej „branżówki” była w bardzo ciekawy sposób pokazana. Szczególnie postarali się cukiernicy. Ich wypieki były przepyszne! Przed uczniami tzw. dni otwarte poszczególnych szkoły. Którą wybiorą?  To zależy również od wyników egzaminów. Ich termin zbliża się milowymi krokami… Trzymajcie kciuki.
 Maria Sworowska

Zdjęcia wykonał Mikołaj z kl. 7c aparatem zakupionym w ramach programu „Laboratorium Przyszłości”.