Daily Archives: 28 marca 2024

To był naprawdę wesoły dzień. Wielu z nas zostawiło swoje plecaki w domu i swoje podręczniki, zeszyty i przybory przyniosło….no właśnie, w czym? Pomysły okazały się nietuzinkowe. Najbardziej ujęły nas rury, taczka, wózek dla lalek garnek i kosiarka. Dla wszystkich była to z pewnością przede wszystkim zabawa i pokazanie swojej kreatywności.  Uśmiech gościł na twarzach uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. i właśnie o to chodziło, żeby było przede wszystkim wesoło! Oczekujcie kolejnych ciekawych dni w naszej szkole.

Samorząd Uczniowski

Być może wielu pamięta, jak sadziliśmy cebulki jesienią wokół naszego drzewka Kopernika. Cebulek było około 100, otrzymaliśmy od od Domowego Hospicjum. Teraz pięknie nam zakwitły, a dochód z ich sprzedaży przeznaczyliśmy właśnie na potrzeby tej instytucji. Dziękujemy wszystkim, którzy kupili żonkile.

Samorząd Uczniowski